Van 18 juli t/m 18 augustus vindt de inspirerende zomerexpositie van het Kunstcollectief plaats in de Grote Kerk van Monnickendam. 33 kunstenaars tonen heel gevarieerd werk. Er zijn 27 2D-kunstenaars te zien die heel verschillende technieken en materialen gebruiken: schilderijen, tekeningen, grafiek, collages, mixed media en fotografie. Daarnaast zijn er 6 3D-kunstenaars met beelden, keramiek en glas.

De expositie wordt op zaterdag 20 juli om 15.00 uur feestelijk geopend door Marian van der Weele, burgemeester van gemeente Waterland. Daarna kan de expositie onder het genot van een hapje en drankje worden bewonderd. Geïnteresseerden zijn van harte welkom om hierbij aanwezig te zijn. De expositie is op woensdag t/m zaterdag te zien van 11.00-16.00 uur en op dinsdag en zondag van 13.00-16.00 uur. De toegang is gratis.

DEELNEMENDE KUNSTENAARS

Kunstenaar Discipline website
Ada Aukema Keramiek www.ateliercreada.nl
Tina Baas Mixed media www.tinabaas.nl
Albert van de Berg Foto’s artphotos.nl
Karin van Berkel Beelden www.instagram.com/zovormgeving
Chris Bodt Schilderen www.nationaalatelier.nl/kunstenaar/1426/chris-bodt
Ronald Boekel Schilderen www.ereebee.com
Katinka Bonnema Tekenen, Mixed media www.katinkabonnema.nl
Emmy Buys Schilderen www.kunstinzicht.nl/portfolio/werk/emmybuys
Carla van Dam Keramiek www.carlavandam.exto.nl
Marijke Dekker Schilderen www.marijkedekker.weebly.com
Ans Donker Schilderen www.antjedonker.exto.nl
Paul Ebens Schilderen www.paulebens.nl
Peter Elias Schilderen www.peterelias.exto.nl
Paula Eradus Schilderen www.paulaeradus.weebly.com
Lola Eradus Schilderen www.facebook.com/atelierlolaeradus
Luc Heemskerk Grafiek www.lucheemskerk.nl
Erik Hertroys Schilderen www.arteri.exto.nl
Brigitta Hölzel Tekenen www.holzels.nl
Kees Kasbergen Schilderen www.keeskasbergen.nl
Emilie ten Klei Textiel www.instagram.com/emilie.het.atteljee
Annemiek van Kollenburg Keramiek www.annemiekvankollenburg.nl
Chiel Krabbenbos Beelden
Karin Kuik Grafiek, Glas www.karinkuik.exto.nl
Damiët Kuin Mixed media www.madebydamiet.nl
Bertina van Leen Schilderen www.bertinavanleen.nl
Marcus Schilderen www.freepainter.nl
Judith Musch Schilderen www.judithmusch.nl
Carine van de Noort Schilderen www.carine-art.nl
Bep van Os Schilderen www.bepvanos.com
Hans Schoens Schilderen www.hansschoens.nl
Joke Sweers Schilderen www.jokesweers.exto.nl
Wim Tielemans Schilderen www.wimtielemans.exto.nl
Rodi Vroom Keramiek